A Dr. Padló Kft. dorogi központi telephelyén felvételt hirdet:

Ügyfélszolgálati munkatárs

Főbb feladatok, munkák:

  • Vevői rendelések fogadása telefonon, e-mailen
  • Vevők tájékoztatása aktuális információkról, akciókról
  • Vevői kérések, észrevételek dokumentálása
  • Vevőrendelések rögzítése a megfelelő beállításokkal az informatikai rendszerben, visszaigazolás, számlanyomtatás
  • Válaszadás, levelezés termékhiány esetén a vevők és a belső munkatársak tájékoztatása
  • Visszáru bizonylatok kezelése, korrekciós bizonylatok elkészítése
  • Az alapválaszték mellett a kapcsolódó termékek értékesítése
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Termékfeltöltés a weboldalra
  • Utalásra váró rendelések kezelése
  • Csomagok rögzítése, csomagadatok elküldése a futárszolgálatnak, esetenként csomagkeresés, csomagolás
  • Kapcsolatfelvétel a futárszolgálatokkal problémás csomag esetén. Kártérítési igények készítése és kezelése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felhasználói szintű, magabiztos számítástechnikai ismeretek (MS Office, Internet,)
  • Megbízhatóság és rendszerszemlélet
  • Folyamatorientált gondolkodás, vevőorientált szemléletmód
  • Kiváló szervező-, problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Dinamikus, precíz, csapatmunkát kedvelő, stressz-tűrő, pozitív személyiség
  • Kiemelkedő kereskedelmi érzék

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség (főiskolai/egyetemi oklevél) előnyt jelent
  • Vevőszolgálati ügyintézőként történt munkavégzés előny jelent
  • Meleg-burkolat kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • Webáruházas értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Word, Excel ismeret
  • A munkahely 25-35 km-es körzetében lévő lakóhely

Amint kínálunk:

  • Stabil munkahely, alkalmazotti jogviszony
  • Jó munkakörülmények, korszerű logisztikai infrastruktúra
  • Változatos munkafeladatok egy lendületes, fiatalos csapat részeként
  • Versenyképes bér- és juttatási csomag
  • Fejlődési lehetőség

2510 Dorog, Esztergomi út 47., egy műszak (H-P: 8:30 -17:00)

Jelentkezését és önéletrajzát, a human@drpadlo.hu e-mail címre várjuk.

Loading...
Loading...
Loading...